Jak się zmieniłyśmy na wiosnę!

Pamiętacie, że w ubiegłym tygodniu trzy zwyciężczynie naszego konkursu przyjechały do nas do Warszawy na make up? Na razie widzieliście tylko zdjęcia z tego spotkania, ale oczywiście obiecaliśmy film i tej obietnicy zamierzamy dotrzymać. Premiera pierwszego odcinka naszej relacji z wiosennych metamorfoz już jutro. Zaczynamy od Pauliny Postolskiej z Krakowa. Paulina w zgłoszeniu do konkursu […]

Pamiętacie, że w ubiegłym tygodniu trzy zwyciężczynie naszego konkursu przyjechały do nas do Warszawy na make up?

Na razie widzieliście tylko zdjęcia z tego spotkania, ale oczywiście obiecaliśmy film i tej obietnicy zamierzamy dotrzymać. Premiera pierwszego odcinka naszej relacji z wiosennych metamorfoz już jutro.

Zaczynamy od Pauliny Postolskiej z Krakowa. Paulina w zgłoszeniu do konkursu napisała, że w jej opinii najlepszym dla niej makijażem będzie nude. Pogadałyśmy, powiedziała mi jakie ma problemy z cerą, jakiego typu kosmetyków używa i w czym czuje się dobrze. Przystała na moją propozycję wydobycia jej pięknego koloru tęczówki za pomocą fioletowych cieni.

Zgodnie z Pauliną G. oraz Eweliną uznałyśmy, że w takim makijażu Paulina wygląda doskonale, zresztą sama przyznała, że świetnie się czuje, mając zaznaczone mocniej oczy.

Już bardzo niebawem będziecie mogli sami ocenić jak Paulina wygląda po sesji wiosennego makijażu. Czekam na Wasze komentarze!

Pozdrawiam

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze