Idealnie dopasowany podkład do twarzy Dior Backstage już wkrótce tylko w perfumeriach Sephora

W najbliższy piątek 15 czerwca do perfumerii Sephora trafi nowa kolekcja Dior Backstage, która zadebiutowała podczas Dior’s Cruise pod koniec maja w Londynie. Jako pierwsza mogła zapoznać się z nią Maffashion, która jako jedyna blogerka z Polski uczestniczyła w pokazie.

Dior Backstage to prawdziwa gratka dla kobiet, które uwielbiają mieć idealnie dopasowany podkład do swojej karnacji! Zaprojektował go Peter Philips, dyrektor kreatywny Dior Makeup, z myślą o profesjonalnych wizażystach oraz o kobietach, które mają niewiele czasu na makijaż, a oczekują profesjonalnych efektów.

Płynny podkład do twarzy w 40 odcieniach

Co w tej kolekcji jest takiego niezwykłego? Idealne dopasowanie. Jej sercem jest bowiem nowy płynny podkład do twarzy i ciała Dior Backstage Face And Body Foundation, dostępny aż w 40 odcieniach. Podstawą podkładu jest 16 poziomów intensywności koloru skomponowanych dla 6 odcieni skóry, tak aby zapewnić każdej kobiecie idealne dopasowanie do karnacji i kolorytu skóry. Dzięki trwałej i wodoodpornej formule zapewnia on doskonałe i naturalnie wyglądające wykończenie makijażu.

Często jest tak, że aby uzyskać idealny kolor podkładu do twarzy, trzeba mieszać kilka ich rodzajów. Z Dior Backstage Face And Body Foundation nie będzie to już konieczne, bo każda z nas dobierze go sobie indywidualnie z tej ogromnej palety. To samo dotyczy pozostałych elementów kolekcji.

Doskonały kontur, oczy i usta

Sam podkład to podstawa, ale niezbędny jest jeszcze idealny, dopasowany kolorystycznie do podkładu zestaw do konturowania twarzy Contour Palette, w którego projektowaniu brała udział ambasadorka marki Bella Hadid. Jest też oczywiście Glow Face Palette, a więc paletka zawierająca rozświetlacz oraz bronzer do twarzy, by nadać jej doskonały kształt.

To jednak nie wszystko, bo do idealnego makijażu w stylu Dior Backstage potrzebujemy jeszcze palety cieni do powiek oraz kosmetyków do brwi, zestawu do makijażu ust Dior Addict oraz aż kilkunastu pędzli do makijażu Dior Backstage.

Poręczne pudełeczka

Kosmetyki Dior Backstage umieszczone są w minimalistycznych, ale i eleganckich, lekkich, przezroczystych kompaktach i buteleczkach, dzięki czemu od razu bez problemu widzimy kolory ich zawartości. Podkład z buteleczki jest wyciskany, łatwo można więc dozować odpowiednią ilość produktu. Pędzle do makijażu zaprojektowano zaś z myślą o użyciu ich przez profesjonalnego wizażystę, zaspokoją więc oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Wymarzone ceny

I na koniec bardzo ważna informacja. Kolekcja Dior Backstage powstała z myślą o kobietach i dziewczynach, które potrafią liczyć ;) Dlatego możecie się spodziewać bardzo atrakcyjnych cen w porównaniu z klasycznymi produktami Diora.

Ta oszałamiająca kolekcja już niebawem, bo 15 czerwca, trafi do sprzedaży w wybranych perfumeriach Sephora, m.in. w warszawskiej Arkadii, Galerii Mokotów oraz łódzkiej Manufakturze, a także w e-store.

  DIOR BACKSTAGE Dior Backstage Face & Body Foundation Podkład w płynie
  Dostępny w 40 wodoodpornych odcieniach o naturalnym wykończeniu, stworzony dla makijażu o dowolnym stopniu krycia.
  od 175.00 PLN
  sprawdź
  DIOR BACKSTAGE Contour Palette Paleta do konturowania modelowania i rozświetlania
  Zawiera matowe i opalizujące odcienie, którymi można stopniowo budować krycie i które doskonale współgrają z każdym typem karnacji.
  od 209.00 PLN
  sprawdź
  DIOR BACKSTAGE Glow Face Palette Rozświetlająca paleta do twarzy
  Zawiera opalizujące tekstury oraz odcienie, którymi można stopniowo budować krycie!
  od 209.00 PLN
  sprawdź
  DIOR Dior Addict Lip Glow
  Intuicyjna aplikacja sprawia, że do nałożenia nie potrzeba lusterka, a indywidualnie dobrany odcień zapewnia subtelny efekt odświeżenia!
  od 165.00 PLN
  sprawdź
  DIOR BACKSTAGE Foundation Brush N°11 Lekko kryjący pędzel do podkładu
  Lekko kryjący pędzel do podkładu N°11 gwarantuje łatwą i perfekcyjną aplikację. Idealnie sprawdza się do aplikowania delikatnej warstwy podkładu.
  od 199.00 PLN
  sprawdź

Zuza Nowacka

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze