HOT HIT! KONTUROWANIE

Konturowanie to najgorętszy trend tego lata! Po perfekcyjnym wykonaniu w make-upie Kim Kardashian cały świat beauty stracił dla niego głowę. Nic dziwnego – ta technika pozwala w 3 krokach uzyskać perfekcyjny kształt twarzy, a takiej pokusie trudno się oprzeć. Specjalnie dla Ciebie eksperci marki Smashbox przygotowali superściągę z modelowania. Zobacz sama, jakie to proste! Znak […]

Konturowanie to najgorętszy trend tego lata! Po perfekcyjnym wykonaniu w make-upie Kim Kardashian cały świat beauty stracił dla niego głowę. Nic dziwnego – ta technika pozwala w 3 krokach uzyskać perfekcyjny kształt twarzy, a takiej pokusie trudno się oprzeć. Specjalnie dla Ciebie eksperci marki Smashbox przygotowali superściągę z modelowania. Zobacz sama, jakie to proste!

Znak rozpoznawczy marki Smashbox? Make-up, który żadnych fleszy i obiektywów się nie boi, ponieważ w każdym świetle prezentuje się nieskazitelnie. Co więcej – nigdy nie wygląda płasko i wcale nie trzeba być gwiazdą Hollywood czy spędzać godzin przed lustrem, żeby go wykonać. Makijażyści ze studia w Los Angels odkrywają swój sekret i dosłownie przekazują go w Twoje ręce w postaci… praktycznych zestawów do konturowania. A wszystko jest proste jak 1, 2, 3!

Tylko 3 kolory i 3 kroki dzielą Cię od uzyskania głębi w makijażu. Sięgnij po zestaw kredek Step-By-Step Countour Stick Trio lub paletę Countour Kit i trzymaj się 3 zasad:

Chłodnego odcienia ciemnego brązu użyj do stworzenia cienia pod kośćmi policzkowymi i po bokach nosa. PRO TIP: Sebastian Gradzik, makijażysta Smashbox zdradza, że optymalnym sposobem nakładania brązu jest rozcieranie ku górze – dzięki czemu uzyskasz efekt podniesionego policzka.

konturowanie_2

Najjaśniejszym kolorem z palety rozświetl te części twarzy, które chcesz uwypuklić – najwyższe części kości policzkowych, brodę, czoło i środek nosa.

Ciepłym odcieniem bronzera stwórz linię wzdłuż kości policzkowych i… voilá! Naturalny światłocień gotowy, a Ty uzyskałaś głębię i pożegnałaś efekt maski.

konturowanie_1

Wypróbuj koniecznie tę technikę – będziesz tak zachwycona efektem, że zestaw do konturowania na stałe zagości w Twojej kosmetyczce. Musisz tylko zdecydować – paleta 3 pudrów czy poręczne kredki ;)

Team blogmakijaz.sephora.pl

 

szczegóły

Komentarze