Kosmetyki na lato 2020

0
149

Lato 2020 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nich podróże, wyjazdy, wycieczki, przygody, nowe wrażenia. Aby były one jak najbardziej pozytywne i by nie zaburzyły ich żadne przykre dla skóry doświadczenia, warto spakować do walizki kilka najważniejszych kosmetyków na lato. O czym nie można zapomnieć przy pakowaniu się na wakacyjny odpoczynek?

Produkty z filtrem ochronnym

Kosmetyki z filtrem UV to podstawa wyposażenia walizki podróżnej. Dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz skuteczność działania, idealnym rozwiązaniem będą kosmetyki marki Dermalogica. Zdecydowanie warto zawczasu zerknąć do oferty ich sklepu, gdyż obserwując prognozę pogody na lato 2020 łatwo można zauważyć, że ten czas będzie niezwykle upalny, a zarazem wilgotny. To warunki, które sprzyjają poparzeniom. Nie można do tego dopuścić, jeśli chcemy mieć wyjazd niezmącony bolesnymi problemami skórnymi. Co warto wziąć ze sobą? Oto lista:

Kosmetyki przeciwsłoneczne nie powinny mieć sztucznych barwników, substancji zapachowych, żeby nie podrażniać skóry.

Kosmetyki podróżne

Nie zawsze na wyprawę możemy zabrać dużą walizkę. Często podróżujemy wyłącznie z plecakiem lub możemy wziąć do samolotu określony limit rzeczy w niewielkiej torbie. Co wtedy? Czy rezygnować z wzięcia większości kosmetyków? Kupić je na miejscu? Szkoda czasu! Zdecydowanie lepiej zaopatrzyć się wcześniej w mini kosmetyki podróżne. Co powinno znaleźć się na liście mini preparatów? Dla ułatwienia podpowiadamy:

Zestawy mini produktów

Dla tych, którzy nie przepadają za kompletowaniem produktów stworzone są gotowe zestawy mini produktów. To wygodne rozwiązanie dlatych, którzy przed wyjazdem wolą skupić się na innych kwestiach niż kupowanie osobnych, pojedynczych kosmetyków. Gotowe zestawy na lato 2020 zawierają przede wszystkim preparaty nawilżające, przynoszące ulgę skórze narażonej na szereg szkodliwych czynników: chlor w wodzie, wysoką temperaturę, promienie UV.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here