BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Lifestyle

Klinika medycyny estetycznej – co możesz zmienić w swoim wyglądzie?

Każdy z nas ma coś, co nie podoba mu się w swoim wyglądzie. Małe kompleksy są czymś naturalnym i tylko nieliczni z nas akceptują siebie w 100%. Choć w modzie jest różnorodność i coraz więcej mówi się o polubieniu własnego ciała, to jednak wciąż są osoby, które chciałyby je zmienić. Wtedy można skorzystać z usług kliniki medycyny estetycznej. Drobne poprawki wyglądu mogą wpłynąć na naszą samoocenę, samopoczucie i całe życie. Jeśli więc marzysz o zmianie, dowiedz się co możesz zrobić!

Jakie zabiegi są w ostatnim czasie najpopularniejsze?

Kliniki medycyny estetycznej specjalizują się w wielu rodzajach zabiegów. Przede wszystkim skupiają się one na okolicach twarzy. Jednak są także takie, które poprawiają całe ciało. Jest to między innymi usuwanie blizn, odsysanie tłuszczu, czy też zabiegi modelujące sylwetkę. Jeśli chodzi o najpopularniejsze zabiegi, jakie są wybierane przez różne osoby, to jest to powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, a także poprawianie zarysu twarzy. Do tego ostatniego często należy modelowanie brody. Jak wygląda taki zabieg?

Modelowanie brody – jak wygląda zabieg i co nam daje?

Każda kobieta chciałaby mieć zarysowaną linię żuchwy oraz jędrną i kształtną brodę. Podbródki to zmora niejednej z nas! Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Modelowanie brody pozwala na ukształtowanie jej w taki sposób, aby była zgrabna, jędrna i zarysowana. Do zabiegu używa się kwasu hialuronowego. Najczęściej wprowadza się go do brody, bruzdy przedpoliczkowej oraz pod dolną wargę. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni! Z pomocą kwasu można ukształtować najróżniejsze modele brody i żuchwy.

 Czy modelowanie brody kwasem jest bezpieczne?

Operacje plastyczne  bywają skomplikowane i związane z długą rekonwalescencją. Jednak zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest szybki, bezbolesny i bezpieczny. Dodatkowo nie wiąże się z dokuczliwą rekonwalescencją. Choć nie jest to zabieg mocno inwazyjny, to daje widoczne efekty. Utrzymują się one nawet do 18 miesięcy. Dlatego warto zainwestować właśnie w taką metodę i cieszyć się pięknym wyglądem przez długi czas. Bez bólu, operacji i rekonwalescencji. Warto spróbować, jeśli niekształtna, obwisła okolica brody to nasz kompleks. Popraw swoje samopoczucie i samoocenę bez dużej ingerencji!

Czy taki zabieg jest kosztowny?

Medycyna estetyczna nie należy do najtańszych. Ceny za modelowanie kwasem hialuronowym są uzależnione od ilości mililitrów zużytego preparatu. Za 1 ml zapłacimy około 800 zł. Jednak jeśli chcemy czuć się dobrze we własnym ciele, a taki zabieg nam to umożliwi, warto wydać tę sumę pieniędzy. Dbajmy o swoją samoocenę, a z pewnością będziemy czuć się lepiej. Wpłynie to także na naszą pewność siebie. Pamiętajmy jednak, aby korzystać z usług sprawdzonych klinik, w których mamy do czynienia ze specjalistami w tej dziedzinie. Tylko wtedy mamy pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w 100% dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.