BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Moda

Jak dobierać ubrania, by stworzyć niepowtarzalny styl

Każda z nas ma zapisany własny styl w DNA. Może się okazać, że znalezienie go jest trudniejsze i wymaga większego poświęcenia.

Co składa się na twój własny unikalny styl?

To, co kryje twoja garderoba. Styl praktycznie każdej jej części wpływa na efekt końcowy. Buty, ubrania, biżuteria, torebki… to wszystko wpływa na urok osobisty i na to, jak spostrzegają cię inni. Zacznijmy jednak po kolei. Garderoba… co ta mistyczna szafa powinna w sobie zawierać? Ubrania – one decydują czy twój styl jest smaczny czy niesmaczny. Najważniejszym zadaniem jest bycie świadomym jak dobrać krój ubrania do własnej sylwetki, tak by zakrywać jej niedoskonałości. Nie jest ważne, czy jakiś znany projektant zaprojektował twoje ubrania. Ważne jest jak się w nich czujesz i czy budują twój unikalny styl, tworzący twój urok osobisty.

Co wypada?

Osobie młodszej wypada nosić kolorowe i krzykliwe ubrania, tak samo jak osobie starszej, ale młodej duchem. Eleganckie ubrania pozwolą jednak zyskać nam styl klasyczny, który sprawdza się niemalże w każdej sytuacji. Ubrania i biżuteria mogą tworzyć kombinacje, które zostaną w pamięci każdej napotkanej osoby. Tworząc swój styl ubrania grają ważną role, ale połączenie pięknej sukni i torebki, gdy na stopach są jeszcze piękniejsze buty, tworzy kombinacje i styl nie do odrzucenia. Garderoba powinna przede wszystkim zawierać ubrania, które podobają się nam samym. W innym przypadku styl który zbudujemy, nie będzie nam wierny.