BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Zakupy

modne koszule damskie
Makijaż

Idealne koszule damskie dla sylwetki w typie jabłka

Sylwetka o typie jabłka, nazywana również „sylwetką O”, to figura o większej górze ciała i mniej obfitym dole. Najwyraźniej uwidacznia się u pań posiadających pewne nadprogramowe kilogramy. Mało która kobieta jest z niej zadowolona. Jabłkom dużo trudniej wybierać chociażby takie modne koszule damskie, bo często dosłownie żadne z nich nie wyglądają na nich dobrze, a przynajmniej tak im się zwykle wydaje. Na szczęście odpowiednie elementy garderoby potrafią zdziałać cuda z każdym typem sylwetki. Jaki typ koszuli będzie więc pasować jabłkom?

Jako że największą zmorą jabłek jest na ogół większy i krąglejszy brzuszek, to ta partia ciała wymaga u nich zamaskowania i ukrycia. A można ją schować lub odwrócić od niej uwagę. Aby taki efekt osiągnąć, warto na pewno wybrać koszulę z większym dekoltem, która przyciągnie wzrok w stronę biustu, jednego z największych atutów wszystkich jabłek. Świetnie zadziałają też na sylwetkę modne koszule damskie o kroju trapezowym bądź o kroju baskinki. Ukrywają one to, co kobiety mające figurę jabłka chcą zazwyczaj ukryć. Znakomicie wysmuklają górne partie ciała i sprawiają, że inni wręcz przestają je dostrzegać i nie widzą w nich niczego złego czy nieatrakcyjnego.

Kolor też w dużej mierze decyduje o tym, jak dana koszula zaprezentuje się na sylwetce. Wyszczuplająco działają przede wszystkim ciemne barwy, a już przede wszystkim czerń. Dobrym wyborem w przypadku figury o typie jabłka będą też bardzo drobne wzory. Na pewno należy natomiast unikać większych deseniów.

eluno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *