BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

modne koszule damskie
Lifestyle Moda

Idealne koszule damskie dla sylwetki w typie jabłka

Sylwetka o typie jabłka, nazywana również „sylwetką O”, to figura o większej górze ciała i mniej obfitym dole. Najwyraźniej uwidacznia się u pań posiadających pewne nadprogramowe kilogramy. Mało która kobieta jest z niej zadowolona. Jabłkom dużo trudniej wybierać chociażby takie modne koszule damskie, bo często dosłownie żadne z nich nie wyglądają na nich dobrze, a przynajmniej tak im się zwykle wydaje. Na szczęście odpowiednie elementy garderoby potrafią zdziałać cuda z każdym typem sylwetki. Jaki typ koszuli będzie więc pasować jabłkom?

Modne koszule damskie do różnych sylwetek

Jako że największą zmorą jabłek jest na ogół większy i krąglejszy brzuszek, to ta partia ciała wymaga u nich zamaskowania i ukrycia. A można ją schować lub odwrócić od niej uwagę. Aby taki efekt osiągnąć, warto na pewno wybrać koszulę z większym dekoltem, która przyciągnie wzrok w stronę biustu, jednego z największych atutów wszystkich jabłek. Świetnie zadziałają też na sylwetkę modne koszule damskie o kroju trapezowym bądź o kroju baskinki. Ukrywają one to, co kobiety mające figurę jabłka chcą zazwyczaj ukryć. Znakomicie wysmuklają górne partie ciała i sprawiają, że inni wręcz przestają je dostrzegać i nie widzą w nich niczego złego czy nieatrakcyjnego.

modne koszule damskie

Modne kolory koszul damskich

Kolor też w dużej mierze decyduje o tym, jak dana koszula zaprezentuje się na sylwetce. Wyszczuplająco działają przede wszystkim ciemne barwy, a już przede wszystkim czerń. Dobrym wyborem w przypadku figury o typie jabłka będą też bardzo drobne wzory. Na pewno należy natomiast unikać większych deseniów.

eluno.pl

Czytaj więcej na: https://eluno.pl/