BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

kosmetyki farsali
Makijaż Uroda

Farsali – moda na idealny kosmetyk

Kosmetyki Farsali to wszechstronne produkty do pielęgnacji skóry stworzone z myślą o kobietach dbających nie tylko o wygląd, ale zwracających również uwagę na składniki oraz jakość wykonania. Cechą koronną kosmetyków Farsali jest ich wielopłaszczyznowe działanie, gdzie jeden kosmetyk może być spełniać nie tylko jedną rolę.

Filozofia marki

Marka Farsali powstała w 2014 roku, a stworzył ją Sal Ali dla swojej żony, znanej blogerki Farah Dhukai. Inspiracją i motywacją dla powstania kosmetyków Farsali była wyraźna chęć połączenia dwóch obszarów działania. Większość kosmetyków ogranicza swoje pole działania do właściwości pielęgnacyjnych, z kolei drugą stronę stanowią kosmetyki do makijażu. Sal Ali udało się stworzyć produkty idealne, gdyż działające w jednym i drugim obszarze.

Kosmetyk-ideał

Produkty, które nie tylko dbają o wygląd skóry, pielęgnują ją, nawilżają i chronią przed upływem czasu, ale także czynią ją wyraźnie piękniejszą, to coś o czym marzy każda kobieta. Tak innowacyjne kosmetyki nie tylko zapewniają spektakularny efekt, ale też ograniczają ilość potrzebnych kosmetyków do minimum, pozwalając oszczędzić czas i pieniądze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że marka Farsali nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a składniki pochodzą z bezpiecznych i kontrolowanych źródeł.

Produkty flagowe

Najbardziej znanym produktem jest kultowy Unicorn Essence. Wspomniany kosmetyk to nie tylko serum do pielęgnacji cery, ale też niezastąpiona baza pod makijaż. Unicorn Essence, stworzony na bazie wody, wspaniale przygotowuje skórę na przyjęcie podkładu. Serum sprawia, że podkład nie jest widoczny na twarzy i jednocześnie przedłuża trwałość makijażu.
Kolejnym produktem o statusie bestsellera z katalogu Farsali jest żelowy rozświetlacz Jelly Beam Highlighter. Żelowa formuła tego całkowicie wegańskiego rozświetlacza pomaga w dziecinnie łatwej aplikacji, a silna pigmentacji świetnie spełnia swoją rozświetlającą rolę.

Eliksiry piękności

Marka Farsali słynie także, ze swoich cudownie działających olejków do twarzy i ciała. Wiele produktów Farsali pozbawia skórę konieczności używania makijażu. Właściwości pielęgnacyjne kosmetyków Farsali czynią cerę zdrową, nawilżoną, odżywioną i napiętą. Z kolei cechy upiększające tych produktów poprawiają stan skóry czyniąc ją świeżą i promienną. W składzie kosmetyków Farsali znajdziemy między innymi wiele witamin, naturalnych olejków, a także 24 karatowe złoto. Dopasowane pod względem rodzaju cery stanowią idealne remedium na szarą i zmęczoną skórę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.