Odkryj moc nawilżania! Clinique przedstawia nowość – krem głęboko nawilżający

Przygotuj się na perfekcyjne nawilżanie! Przedstawiamy NOWOŚĆ! Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator – szybko wchłaniający się, nawilżający krem-żel o bogatej formule, który dostarcza skórze idealne nawilżenie aż przez 72 godziny, nawet po umyciu twarzy.

Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator  wygładza drobne linie powstałe w wyniku przesuszenia, minimalizując zarazem łuszczenie się i napięcie skóry, będące następstwem odwodnienia.  W wyniku regularnego stosowania kremu, naturalna bariera ochronna skóry i jej zdolność do zatrzymywania wilgoci zostają wzmocnione, a skóra zyskuje nieustająco świeży, jędrny wygląd i zdrowy blask.

Autorska technologia Auto-Replenishing Technology błyskawicznie zwiększa nawilżanie skóry, pomagając jej uruchomić własne wewnętrzne źródło nawilżania. Ta przełomowa technologia, którą ma w sobie krem głęboko nawilżający od Clinique, działa w następujący sposób:

 • Oferuje natychmiastowy zastrzyk nawilżenia:

NOWOŚĆ! Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator korzysta ze zbawiennych mocy kwasu hialuronowego, który zwiększa poziom nawilżenia skóry o 152%, podczas gdy substancje zwilżające wnikają w głębsze warstwy skóry, utrwalając nawilżanie i sprawiając, że skóra wygląda jędrnie i świeżo każdego dnia.

 • Zatrzymuje wilgoć w skórze:

Ten krem-żel do twarzy zawiera też kompleks zatrzymujący wilgoć Moisture-Holding Super Matrix oraz kwas hialuronowy  tworzą wspólnie powłokę, która zatrzymuje w skórze wodę, pokrywając jej powierzchnię drobną siateczką oraz ujędrniają skórę od wewnątrz, dostarczając jej prawie dwa razy więcej nawilżenia niż przed zastosowaniem formuły*.

 • Reaktywuje wewnętrzne źródło nawilżania skóry:

Aktywowana woda aloesowa oraz kofeina pomagają skórze stworzyć swoje własne źródło nawilżania, dzięki któremu będzie mogła uzupełniać zasoby wody, czerpać i transportować wodę pozyskaną z głębszych warstw skóry na jej powierzchnię, tak by każda warstwa naskórka została nasycona zrównoważoną ilością wilgoci.

Clinique – krem nawilżający Moisture Surge. Stosowanie

Stosuj dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy. Po przeprowadzeniu “3 Kroków” nałóż produkt hojnie na całą powierzchnię twarzy, a rano nie zapominaj dodatkowo o blokerze przeciwsłonecznym. Wielozadaniową formułę nawilżającą można stosować na różne sposoby:

 • jako optymalizator nawilżania – opuszkami palców na stosowany codziennie produkt nawilżający.
 • jako krem nawilżający pod makijaż.
 • jako 5-minutową maseczkę na twarz – nałóż odpowiednią ilość i usuń nadmiar chusteczką lub pozostaw na skórze do wchłonięcia.
 • na przesuszoną skórę np. naskórek, końcówki włosów czy łokcie.

(*dwukrotnie większa dawka nawilżenia w porównaniu do oryginalnej formuły)

Wypróbuj go koniecznie, może to właśnie będzie Twój nowy ulubiony krem nawilżający do twarzy? Myślę, że będziesz mile zaskoczona. :)

  CLINIQUE Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
  Szybko wchłaniający się, nawilżający krem-żel o bogatej formule, który dostarcza skórze idealne nawilżenie aż przez 72 godziny, nawet po umyciu twarz!
  od 75.00 PLN
  sprawdź

Anna Bala

Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze