Zapach KOBIETY – Calvin Klein Woman

Nowy zapach Calvina Kleina to hołd złożony kobiecości. Perfumy Calvin Klein Woman przypominają o żeńskim archetypie, który znajdzie głęboko w sobie każda z nas. Znajdziemy w nich grę kontrastów – delikatność, powab, ale i zmysłową drapieżność.

Tak naprawdę wielości głosów, osobowości, tożsamości, typów urody i ras, jakie reprezentują kobiety, nie sposób streścić czy sprowadzić do jednego prostego mianownika. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, unikatowa. Twórcy perfum Calvin Klein Woman postanowili dotrzeć do sedna kobiecości i odpowiedzieć na pytanie: co to znaczy „być kobietą”?

Kobieta, to znaczy… czyli definicja damskich perfum

Skomponowane przez kreatorki zapachów Annick Menardo i Honorine Blanc perfumy CALVIN KLEIN WOMEN to gra kontrastów, zróżnicowana tak nieskończenie jak osobowości kobiet, które je zainspirowały.

Jeśli jesteś wielbicielką słodkich perfum lub perfum kwiatowych, także znajdziesz tu nuty dla siebie. To zmysłowe perfumy drzewno-kwiatowe, łączące delikatność i powab kwiatów z seksapilem nut orientalnych i zmysłowych. W nucie głowy odkryjesz ekscytujące połączenie eukaliptusa, czarnego pieprzu, bergamotki, grejpfruta i cytryny.

Potem uwiodą Cię kwiat pomarańczy, magnolia, jaśmin, hedione, malina i herbata.

Na koniec będzie naprawdę seksownie i zmysłowo: tak działa cedr alaskański, olibanum, ambroksan, drewno kaszmirowe i białe piżmo. To składniki, które można znaleźć w najseksowniejszych damskich perfumach.

Zestawienie delikatności, uroku, subtelności z powalającym i tajemniczym seksapilem – czyż nie jest to właśnie definicja kobiecości?

Saoirsie, Lupita, Annie

Twórcy perfum postanowili opowiedzieć o kobiecie jeszcze więcej w kampanii promocyjnej zapachu. Czeka nas w niej prawdziwa feeria kobiecych głosów: do udziału w kampanii zaproszono bowiem kilka kobiet, które reprezentują zupełnie odmienne typy – zarówno urody, jak i charakteru – aktorki Saoirse Ronan i Lupitę Nyongo oraz cenioną artystkę Annie Collier. Razem przywołują dynamicznego, złożonego ducha i wielowymiarową, autentyczną kobiecość, którą wyrażają te piękne perfumy damskie.

A teraz sięgnij po elegancki flakon i odnajdź w CK Woman nuty, które odpowiadają twojej własnej wizji kobiecości…

    CALVIN KLEIN Women Woda Perfumowana
    Czerpie inspirację z wielowymiarowości współczesnej kobiecości, łączy siłę i delikatność, świeżość ze zmysłowością aby wykreować nowy zapach właśnie dla nas.
    od 239.00 PLN
    sprawdź

Zuza Nowacka

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze