Witam! Pani Aniu mam taki sam kolor włosów i skóry jak Pani… bardzo chciałabym sobie kupić pomadkę w odcieniu czerwonym, ale takim mega jasnym, nie ciemnym… nie takim wyzywającym. Co mi Pani poleca?

Witaj, masz do wyboru trzy opcje :) Pierwsza – zacznij makijaż ust od błyszczyka, a nie pomadki. Użyty błyszczyk powinien być czerwony, transparentny , aby  lekko zabarwić usta i pozwolić Ci oswoić się z kolorem. Druga opcja to aplikacja pomadki półtransparentnej np. Sephora Rouge Shine, takiej która nie kryje mocno, a nadaje lekki odcień. I […]

Witaj, masz do wyboru trzy opcje :) Pierwsza – zacznij makijaż ust od błyszczyka, a nie pomadki. Użyty błyszczyk powinien być czerwony, transparentny , aby  lekko zabarwić usta i pozwolić Ci oswoić się z kolorem. Druga opcja to aplikacja pomadki półtransparentnej np. Sephora Rouge Shine, takiej która nie kryje mocno, a nadaje lekki odcień. I trzecia opcja – użyj pomadki kryjącej, ale nałóż ją nie ze sztyftu, tylko wklep lekko palcem w usta. Pamiętaj, żeby wykonać taki make-up bez konturówki. Ciężko mi dobrać odpowiednią dla Ciebie tonację, ponieważ w swojej pracy nie sugeruję się za bardzo analizą kolorystyczną. Dla mnie ważne jest, aby makijaż był zrobiony starannie i, co najważniejsze, podobał się mi :) W doborze odcieni czerwieni na ustach ważne jest, aby cera była ładnie ujednolicona. Proszę także pamiętaj, że jeśli nasze zęby nie są superbiałe, to wszystkie odcienie czerwieni z pigmentem żółtym  (czyli z ciepła gamą kolorystyczną) mogą podkreślić  ich kolor.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze