Sztuka uwodzenia zapachem

Badania psychologiczne dowodzą, że zapach jest najważniejszym czynnikiem, wpływającym na odbiór drugiej osoby. Pierwsze kilka sekund, kiedy czujemy kogoś wszystkimi zmysłami, to czas, kiedy zapada decyzja: tak lub nie… Marka Boss stworzyła nowe zapachy dla Niej i Dla Niego, które z pewnością pomogą powiedzieć „tak”.

Oryginalna kompozycja zapachowa HUGO BOSS Private Accord

Perfumy HUGO BOSS Private Accord to dwie oryginalne kompozycje, skonstruowane na bazie tajemniczych nut Absolutu Kakao. Perfumy damskie i perfumy męskie mają tę samą bazę i nastrój, ale różnią się od siebie… jak mężczyzna i kobieta.

Męskie perfumy HUGO BOSS

Twórca zapachu męskiego, Bruno Jovanovic, wzbogacił kompozycję  BOSS THE SCENT Private Accord For Him wyrafinowanym aromatem Mokka, wykwintnym imbirem i owocami Maninka. Powstały perfumy ciepłe i męskie.

Damskie perfumy  HUGO BOSS

Z kolei skomponowany przez Louise Turner zapach BOSS THE SCENT Private Accord For  Her zawiera nuty słodkiej mandarynki (co łączy go z innym zapachem Hugo Boss, perfumami Hugo Boss Woman) i kwiatu Osmanthusa, który dodatkowo wzbogaca zmysłowy palony Bób Tonka. W przeciwieństwie do znanych miłośniczkom marki Hugo Boss świeżych perfum kwiatowych, Hugo Extreme jest to zapach kwiatowo-orientalny. Odrobinę słodkie perfumy, idealne na jesienną randkę.

Perfumy dla niej i dla niego

Obie kompozycje – damska i męska – idealnie się uzupełniają. Marka BOSS stworzyła zapachy zsynchronizowane, komplementarne, dające możliwość realizacji marzenia, czyli harmonijnego uwodzenia, spotkania i połączenia dwóch połówek.

  HUGO BOSS Boss Woman Woda Perfumowana
  Współczesny zapach korespondujący z estetycznymi upodobaniami nowoczesnej kobiety.
  od 189.00 PLN
  sprawdź
  HUGO BOSS Hugo Extreme Woman Woda Perfumowana
  Intensywnie orzeźwiający zapach, który dołączy do oryginalnej, legendarnej kompozycji Hugo Woman.
  od 159.00 PLN
  sprawdź

Jagoda Patecka

Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze