Moja skóra się bardzo błyszczy :( Bibułki matujące pomagają tylko na chwilę. Używam serum nawilżającego rano i wieczorem ale nie widzę poprawy :( Co jeszcze mogę zrobić? Jakich używać produktów do makijażu, by ich nie było widać (podkład się nie wtapia w skórę i widać go). Dziękuję za poradę :)

Myślę, że bardzo ważną rolę odgrywa tu pielęgnacja. Nawilżenie skóry tłustej-mieszanej w kierunku do tłustej jest bardzo ważne, ale poza nawilżeniem w pielęgnacji powinny znaleźć się także składniki działające na pracę gruczołów łojowych – właśnie po to by hamowały proces produkcji sebum, szczególnie pod makijażem, a składniki nawilżające od razu wyrównywały poziom nawilżenia. Następnie można […]

Myślę, że bardzo ważną rolę odgrywa tu pielęgnacja. Nawilżenie skóry tłustej-mieszanej w kierunku do tłustej jest bardzo ważne, ale poza nawilżeniem w pielęgnacji powinny znaleźć się także składniki działające na pracę gruczołów łojowych – właśnie po to by hamowały proces produkcji sebum, szczególnie pod makijażem, a składniki nawilżające od razu wyrównywały poziom nawilżenia. Następnie można użyć bazy matującej na miejsca nadmiernie błyszczące się, ale podkład użyć już bardziej satynowy i lekki absolutnie ze składnikami nawilżającymi.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze