Mam szarozielone oczy. Czy mogłabym malować powieki czerwonym cieniem? Jeśli tak, to jak to zrobić, by nie popełnić gafy?

Taki odcień cienia świetnie podkreśli tęczówkę i wydobędzie jej zielony odcień. Trzeba jednak pamiętać, by dobrze ujednolicić cerę – tak by ewentualne naturalne zaczerwienienia nie kolidowały z cieniem. Najpierw nawilżamy skórę kremem – niezależnie od wieku, następnie możemy ujednolicić cerę lekkim podkładem. Jeśli cera jest naturalnie zaczerwieniona, przed podkładem na zaczerwienienia nakładamy trochę zielonej bazy. […]

Taki odcień cienia świetnie podkreśli tęczówkę i wydobędzie jej zielony odcień. Trzeba jednak pamiętać, by dobrze ujednolicić cerę – tak by ewentualne naturalne zaczerwienienia nie kolidowały z cieniem. Najpierw nawilżamy skórę kremem – niezależnie od wieku, następnie możemy ujednolicić cerę lekkim podkładem. Jeśli cera jest naturalnie zaczerwieniona, przed podkładem na zaczerwienienia nakładamy trochę zielonej bazy. Korektor na skórę pod oczami i na powieki – szczególnie miejsca przy rzęsach, które często bywają zaczerwienione, później odrobina pudru, może być miękko zaaplikowany bronzer na cała twarz – ale bardzo jasny. Tak przygotowana cera powinna być świetną bazą do czerwonego cienia :)

Produkty polecane przez blogerów są dostępne na sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze