Mam młodą skórę mieszaną w kierunku suchej. Jakiego rodzaju podkład na dzień byłby odpowiedni dla mnie? Chciałabym, aby nie powodował wyprysków, długo się trzymał oraz maskował drobne wypryski i przebarwienia słoneczne.

Polecamy przetestować ( tj. wziąć próbki do testowania przed zakupem) podkłady: Clinique Superbalanced, Sephora 10HR Foundation, Givenchy Photo Perfection. Pierwszy podkład dostosowuje się do partii skóry i odpowiednio je nawilża lub reguluje pracę gruczołów, drugi jest długotrwały i bardziej kryjący, ostatni lekki i lekko rozświetlający. Po przetestowaniu będziesz wiedziała, który z tych podkładów pasuje Tobie […]

Polecamy przetestować ( tj. wziąć próbki do testowania przed zakupem) podkłady: Clinique Superbalanced, Sephora 10HR Foundation, Givenchy Photo Perfection. Pierwszy podkład dostosowuje się do partii skóry i odpowiednio je nawilża lub reguluje pracę gruczołów, drugi jest długotrwały i bardziej kryjący, ostatni lekki i lekko rozświetlający. Po przetestowaniu będziesz wiedziała, który z tych podkładów pasuje Tobie i Twojej skórze najbardziej.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze