Mam bardzo jasną karnacje i nie mogę sobie dobrać podkładu i pudru. Jak nałożę puder, to bardzo to widać. Macie jakąś radę dla mnie?

Polecamy przetestować pudry transparentne, sypkie lub w kamieniu. Transparentne czyli przeźroczyste nie mają zasadniczo koloru, tylko dopasowują się do koloru cery lub podkładu. Jeśli chodzi o podkłady, to jasne odcienie mają w ofercie marki MAKE UP FOR EVER, Sephora, YSL. Proponuję też zastosować trick – zaopatrzyć się w białą bazę do makijażu i mieszać kilka […]

Polecamy przetestować pudry transparentne, sypkie lub w kamieniu. Transparentne czyli przeźroczyste nie mają zasadniczo koloru, tylko dopasowują się do koloru cery lub podkładu. Jeśli chodzi o podkłady, to jasne odcienie mają w ofercie marki MAKE UP FOR EVER, Sephora, YSL. Proponuję też zastosować trick – zaopatrzyć się w białą bazę do makijażu i mieszać kilka kropel z ciemnym podkładem. Taka baza super rozjaśnia podkład i jednocześnie sprawia, że lepiej się aplikuje, a cera jest bardziej świetlista.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze