: Mam 22 lata, cienie i lekkie worki pod oczami i wyjątkowo cienką skórę powiek – widać żyłki i zaczerwienienia. Jednocześnie mam dość duże, brązowe oczy i ciemne brwi. Jak się malować, jakich kolorów używać, by nie wyglądać karykaturalnie, ale jednocześnie podkreślić oczy?

Polecam zacząć od pielęgnacji skóry wokół oczu. Powinny się sprawdzić kremy nawilżająco-wzmacniające składające się z dobroczynnych elementów wpływających na niwelowanie cieni i opuchnięć. Następnie lekki korektor powinien usunąć problem z zaczerwienieniami i widocznymi żyłkami. Aplikujemy go na i pod oczy – bardzo niewielką ilość, którą wykańczamy niewielką ilością pudru. Ciekawą propozycją może okazać się naturalny, […]

Polecam zacząć od pielęgnacji skóry wokół oczu. Powinny się sprawdzić kremy nawilżająco-wzmacniające składające się z dobroczynnych elementów wpływających na niwelowanie cieni i opuchnięć. Następnie lekki korektor powinien usunąć problem z zaczerwienieniami i widocznymi żyłkami. Aplikujemy go na i pod oczy – bardzo niewielką ilość, którą wykańczamy niewielką ilością pudru. Ciekawą propozycją może okazać się naturalny, cielisty lub pastelowy cień i kreska w różnych kolorach – granat, fiolet, zieleń – roztarta pędzelkiem – te kolory fajnie podkreślają tęczówkę, są subtelniejszym akcentem niż kolorowe cienie.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze