Mam 18 lat, mysi kolor włosów bardziej wpadający w brąz, do tego ciemno brązowe, duże oczy. Chciałabym zapytać jaki typ makijażu wieczorowego użyć do sukienki koloru ciemnego czerwonego wina? Chciałabym, aby ten makijaż nie był za mocny.

Polecamy przetestować makijaż na bazie beży i brązów – o średnim natężeniu kolorów. Punktem ożywiającym taki make-up będzie kropla różu na środkowej części policzka, wykonana czerwonym cieniem do powiek. Brzmi to dosyć odważnie, ale przy użyciu jednej warstwy efekt jest cudowny. Taki cień bardzo dobrze współgra z odcieniami czerwonego wina. Na usta proponujemy dodatkowo nałożyć […]

Polecamy przetestować makijaż na bazie beży i brązów – o średnim natężeniu kolorów. Punktem ożywiającym taki make-up będzie kropla różu na środkowej części policzka, wykonana czerwonym cieniem do powiek. Brzmi to dosyć odważnie, ale przy użyciu jednej warstwy efekt jest cudowny. Taki cień bardzo dobrze współgra z odcieniami czerwonego wina. Na usta proponujemy dodatkowo nałożyć soczysty błyszczyk, który doda całemu lookowi lekkości i go ożywi.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze