Jestem farbowaną blondynką o ciemnych oczach i brwiach. Mam opadającą powiekę i chciałabym się dowiedzieć, jak się umalować, aby wyglądać ładnie. Kocham kreski rysowane eye-linerem, ale nie umiem ich namalować na swoich oczach.

Niestety czasami budowa oka nie jest idealna do niektórych make-upów. Przy opadającej powiece kreski najlepiej robić produktami wodoodpornymi, by zabezpieczyć skórę przed odbiciem produktu, choć i ten trick nie zawsze się sprawdza. Najlepiej pomalować „opadającą” powiekę matowymi cieniami w kolorach naturalnych brązów i szarości. Należy przy tym pamiętać, żeby aplikować je nad załamaniem powieki – […]

Niestety czasami budowa oka nie jest idealna do niektórych make-upów. Przy opadającej powiece kreski najlepiej robić produktami wodoodpornymi, by zabezpieczyć skórę przed odbiciem produktu, choć i ten trick nie zawsze się sprawdza. Najlepiej pomalować „opadającą” powiekę matowymi cieniami w kolorach naturalnych brązów i szarości. Należy przy tym pamiętać, żeby aplikować je nad załamaniem powieki – po jej całości lub tylko przy zewnętrznym kąciku.

szczegóły

Komentarze