Jestem blondynką z zielonymi oczami. Mam też jasną karnację i naturalnie delikatnie różowe policzki. W jakim odcieniu różu powinnam używać i czy mogę używać bronzera?

Najpierw polecałabym zastosowanie zielonej bazy, dzięki której zgasimy zaczerwienienie policzka. Przy jasnych karnacjach pięknie wyglądają matowe, pastelowe odcienie wpadające w chłodną i różową tonację. Bronzer jest jak najbardziej ok, natomiast należy pamiętać o tym, aby był jedynie o dwa tony ciemniejszy niż kolor skóry (przy jasnych karnacjach polecam bronzer Sephora w odcieniu 01). Musi być […]

Najpierw polecałabym zastosowanie zielonej bazy, dzięki której zgasimy zaczerwienienie policzka. Przy jasnych karnacjach pięknie wyglądają matowe, pastelowe odcienie wpadające w chłodną i różową tonację. Bronzer jest jak najbardziej ok, natomiast należy pamiętać o tym, aby był jedynie o dwa tony ciemniejszy niż kolor skóry (przy jasnych karnacjach polecam bronzer Sephora w odcieniu 01). Musi być także idealnie rozprowadzony, aby uniknąć efektu plam oraz nieestetycznego makijażu :) Nie zapomnijmy również o rozświetleniu skroni, dzięki któremu całość będzie bardziej spójna oraz zyska na świeżości.

szczegóły

Komentarze