Jestem blondynką i mam bardzo jasne brwi, używam do nich brązowej kredki, ale czasem wyglądają jak narysowane i ścierają się? Czego najlepiej użyć do przyciemnienia brwi (oprócz henny), by efekt był trwały i naturalny?

Według naszej opinii najtrwalsze są cienie do brwi i specjalne żele koloryzujące. Cienie są najbardziej naturalne – aplikujemy je pędzelkiem z włosia naturalnego ściętym pod katem, a następnie, w celu wyrysowania włosków, możemy użyć pędzelka takiego samego kształtu, ale z włosia syntetycznego. Na końcu utrwalamy cały „makijaż” specjalnym woskiem, który zwykle jest dodawany do każdej […]

Według naszej opinii najtrwalsze są cienie do brwi i specjalne żele koloryzujące. Cienie są najbardziej naturalne – aplikujemy je pędzelkiem z włosia naturalnego ściętym pod katem, a następnie, w celu wyrysowania włosków, możemy użyć pędzelka takiego samego kształtu, ale z włosia syntetycznego. Na końcu utrwalamy cały „makijaż” specjalnym woskiem, który zwykle jest dodawany do każdej palety do makijażu brwi (SEPHORA, SMASHBOX). Drugą opcją jest żel koloryzujący do brwi, który umożliwia precyzyjny i trwały rysunek, np. marki MAKE UP FOR EVER.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze