Jaki by był odpowiedni podkład i puder do mojej cery? Mam jasną karnację, raczej bez problemów skórnych (jedno pęknięte naczynko na policzku), jednak większość kosmetyków albo mi się waży na twarzy albo mnie wysusza.

Wszystko zależy od pielęgnacji, jakiej używasz. Pielęgnacja jest ważnym elementem makijażu i kosmetyki kolorowe nie będą w 100% działały, jeśli nie wspomożemy ich właśnie pielęgnacją. Ważenie się produktu może oznaczać, że skóra jest niedokładnie oczyszczana, tzn. dobrze robić raz na 3 tygodnie peeling, a codziennie używać delikatnego, nawilżającego toniku do twarzy plus oczywiście krem. Podkłady […]

Wszystko zależy od pielęgnacji, jakiej używasz. Pielęgnacja jest ważnym elementem makijażu i kosmetyki kolorowe nie będą w 100% działały, jeśli nie wspomożemy ich właśnie pielęgnacją. Ważenie się produktu może oznaczać, że skóra jest niedokładnie oczyszczana, tzn. dobrze robić raz na 3 tygodnie peeling, a codziennie używać delikatnego, nawilżającego toniku do twarzy plus oczywiście krem. Podkłady wybieraj nie tylko nawilżające, ale odżywcze – to może rozwiązać zaistniałe problemy.

Produkty polecane przez blogerów są dostępne na sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze