Jak wykonać makijaż, jeżeli mam plamy potrądzikowe na policzkach oraz białka oczu są zaczerwienione? Jakich kosmetyków używać, żeby mankamenty mojej cery w znacznym stopniu zniknęły? Pozdrawiam :)

Polecam do cery produkty lekkie ale o średnim stopniu krycia lub aplikowane pędzlem z włosia naturalnego – pozostawia dobra strukturę. Pomocna może tez być baza wygładzająca, spłycająca niedoskonałości. Zrezygnowałabym z mocnych produktów rozświetlających – ponieważ te – szczególnie w świetle dziennym mogą podkreślić niedoskonałości. Postawiłabym na aksamitne wykończenie cery i róż w kolorze morelowym albo […]

Polecam do cery produkty lekkie ale o średnim stopniu krycia lub aplikowane pędzlem z włosia naturalnego – pozostawia dobra strukturę. Pomocna może tez być baza wygładzająca, spłycająca niedoskonałości. Zrezygnowałabym z mocnych produktów rozświetlających – ponieważ te – szczególnie w świetle dziennym mogą podkreślić niedoskonałości. Postawiłabym na aksamitne wykończenie cery i róż w kolorze morelowym albo lekko różowym – ten drugi w zależności w jakiej kondycji są oczy. Cienie – najlepiej naturalne beże, brązy, szarości, granaty. Myślę, że dobre krople do oczu mogłyby pomóc.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze