Jak malować oczy głęboko osadzone? Mam brązowe, nieduże, głęboko osadzone oczy, dosyć mocno przysłonięte powieki. Na ogół używam cieni w kolorze brązu. Chciałabym również malować sobie czarną (lub w innym kolorze) kreskę eyelinerem, ale nie wiem, jak mogłabym ją namalować, żeby była widoczna.Jaki eyeliner byłby najlepszy dla początkującej osoby?

Witamy, bardzo prosimy o fotkę – będzie nam zdecydowanie prościej dokładniej wytłumaczyć odpowiednią aplikację produktów w zależności od kształtu oka. Zwykle oczy głęboko osadzone maluje się kolorami jasnymi, aby uzyskać światłocień i wydobyć powiekę ruchomą. Wszystko zależy, czy „przysłonięte powieki” są… mocno przysłonięte. Czasami po prostu warto zrezygnować z pewnych elementów makijażu, aby efekt był […]

Witamy,

bardzo prosimy o fotkę – będzie nam zdecydowanie prościej dokładniej wytłumaczyć odpowiednią aplikację produktów w zależności od kształtu oka.

Zwykle oczy głęboko osadzone maluje się kolorami jasnymi, aby uzyskać światłocień i wydobyć powiekę ruchomą. Wszystko zależy, czy „przysłonięte powieki” są… mocno przysłonięte. Czasami po prostu warto zrezygnować z pewnych elementów makijażu, aby efekt był lepszy , a i nie utrudniać sobie całego procesu.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze