Jak ładnie podkreślić oczy latem cieniem lub kredką, żeby efekt się trochę dłużnej trzymał i od razu wszystko nie spłynęło? Chciałabym pomalować sobie paznokcie mlecznym lakierem, ale pomyślałam, że może jakieś wzorki do tego by też ładnie wyglądały – możesz mi coś polecić Aniu? I proszę, Aniu, poleć mi jakiś dobry i niedrogi eyeliner.

Ja zawsze latem polecam produkty wodoodporne. Cera muśnięta słońcem pięknie się prezentuje z  kolorową kreską zrobioną kredką lub eye linerem. Trzeba także bardzo nawilżać skórę – wtedy makijaż będzie bardziej odporny. Nie jestem fanem wzorów na paznokciach, więc absolutnie polecam zostać przy mlecznym, jednolitym kolorze. Eye liner- Sephora Long Wear jest na prawdę fajny i […]

Ja zawsze latem polecam produkty wodoodporne. Cera muśnięta słońcem pięknie się prezentuje z  kolorową kreską zrobioną kredką lub eye linerem. Trzeba także bardzo nawilżać skórę – wtedy makijaż będzie bardziej odporny. Nie jestem fanem wzorów na paznokciach, więc absolutnie polecam zostać przy mlecznym, jednolitym kolorze. Eye liner- Sephora Long Wear jest na prawdę fajny i długotrwały.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze