Czy mogłaby mi Pani polecić jakiś dobry krem do cery bardzo suchej, często rogowacejącej się. Domowe sposoby złuszczania i peelingi nic nie dają, a niekiedy jest jeszcze gorzej, jedynie peelingi enzymatyczne dają lekką poprawę, lecz nie na długo. Po nałożeniu podkładu moje czoło i nos wygląda jak wyschnięta, popękana pustynia i bardzo przeszkadza mi to w codziennym życiu.

Witam. Wydaje mi się, że skórze brakuje lipidów – skupiłabym się bardziej na pielęgnacji, bo oczyszczanie już wiem, że jest stosowane. Myślę, że po pilingu jak i do codziennej pielęgnacji potrzeba bardziej bogatego kremu – obfita w witaminy, szczególnie E i wyciągi z masła shea, karite.  Polecam przetestować  pielęgnację Sephora – krem nawilżająco-odżywczy w wersji […]

Witam. Wydaje mi się, że skórze brakuje lipidów – skupiłabym się bardziej na pielęgnacji, bo oczyszczanie już wiem, że jest stosowane. Myślę, że po pilingu jak i do codziennej pielęgnacji potrzeba bardziej bogatego kremu – obfita w witaminy, szczególnie E i wyciągi z masła shea, karite.  Polecam przetestować  pielęgnację Sephora – krem nawilżająco-odżywczy w wersji –rich, czyli o bogatej konsystencji, może być także Superdefence Clinique, Lancome Nutrix. Ale najpierw próbka – potem zakup.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze