Co będzie najlepsze w upalny dzień dla skóry normalnej/suchej z lekkim rumieniem na policzkach?? Krem BB, CC a może puder mineralny?

Wszystko zależy od składu kremów, ich konsystencji i stopnia krycia. Kremy BB są zwykle lekkie, ale jest jeden, który moim zdaniem kryje naprawdę dobrze, przy czym nadal cały make-up twarzy jest bardzo naturalny. Jest to Givenchy Hydra Sparkling. Pudry mineralne – dobrze pokryją zaczerwienienia, ale nie zawsze radzą sobie z upałami i idealnym poziomem nawilżenia. […]

Wszystko zależy od składu kremów, ich konsystencji i stopnia krycia. Kremy BB są zwykle lekkie, ale jest jeden, który moim zdaniem kryje naprawdę dobrze, przy czym nadal cały make-up twarzy jest bardzo naturalny. Jest to Givenchy Hydra Sparkling. Pudry mineralne – dobrze pokryją zaczerwienienia, ale nie zawsze radzą sobie z upałami i idealnym poziomem nawilżenia. CC mają kryć lepiej niż BB, ale nie spotkałam jeszcze takiego, który by idealnie nawilżył skórę suchą. Przed zakupem warto przetestować kilka opcji.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze