Chciałabym wiedzieć, jaki podkład dobrze jest mieć na zimę (np. czy nawilżające podkłady spowodują popękanie naczynek?) i jakiego kremu używać pod makijaż na zimę? Ja mam skórę lekko tłustą. Proszę o przykłady podkładów (marki, nazwy), które sprawdzą się dobrze w niskich temperaturach.

Produkty, które aktualnie są dostępne na rynku (nawet te nawilżające), mają taki skład, że nie trzeba obawiać się ich używania podczas niskich temperatur. Warto jednak poczytać składy kremów i wybrać takie, które będą szczególnie dbały o rodzaj cery podczas tych bardziej ekstremalnych warunków. Proponujemy przetestować podkłady : Even Better Clinique , Super Balanced Clinique, Double […]

Produkty, które aktualnie są dostępne na rynku (nawet te nawilżające), mają taki skład, że nie trzeba obawiać się ich używania podczas niskich temperatur. Warto jednak poczytać składy kremów i wybrać takie, które będą szczególnie dbały o rodzaj cery podczas tych bardziej ekstremalnych warunków.

Proponujemy przetestować podkłady : Even Better Clinique , Super Balanced Clinique, Double Wear Estēe Lauder, Double Wear Light, Teint Veil Foundation Sephora. Poza składem warto zwrócić uwagę na filtry UV oraz pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Bo pielęgnacja, szczególnie podczas niskich temperatur, będzie odpowiedzialna za prawidłową ochronę skóry.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze