Wielki test rozświetlaczy

Rozświetlacze, jak sama nazwa wskazuje, to kosmetyki do rozświetlenia twarzy :) Odpowiednio dobrane i zaaplikowane sprawiają, że cera staje się promienna i nabiera blasku. Jak wybrać rozświetlacz idealny? Spieszymy z odpowiedzią! Trzeba zacząć jednak od tego, że produkty do rozświetlania są dla każdej z Was – bez względu na to, jaką mamy cerę: tłustą, mieszaną […]

Rozświetlacze, jak sama nazwa wskazuje, to kosmetyki do rozświetlenia twarzy :) Odpowiednio dobrane i zaaplikowane sprawiają, że cera staje się promienna i nabiera blasku. Jak wybrać rozświetlacz idealny? Spieszymy z odpowiedzią!

Trzeba zacząć jednak od tego, że produkty do rozświetlania są dla każdej z Was – bez względu na to, jaką mamy cerę: tłustą, mieszaną czy suchą, szarą czy zaczerwienioną, ponieważ rozświetlacza używamy jedynie w strategicznych częściach twarzy – najczęściej na kościach policzkowych czy pod łukiem brwiowym. Kosmetyki możemy zastosować również na łuk Kupidyna a także w strefie T.

Rozświetlacze dzielą się na różne kategorie, wyróżniamy bazy rozświetlające, te o kremowej konsystencji oraz rozświetlacze w kamieniu.

Bazy rozświetlające wygładzą twarz i świetnie ją przygotują przed nałożeniem podkładu. Bazy z dodatkiem pigmentu, dodatkowo wyrównają koloryt skóry.

Rozświetlacze o kremowej konsystencji sprawdzą się natomiast przy technice strobingu, czyli jeszcze mocniejszym wydobyciu światła z naszej naturalnej cery.

Wśród rozświetlaczy w kamieniu wyróżniamy natomiast pudry prasowane oraz mineralne.

Zastosuj się do wszystkich rad, które przygotowała dla Was Jagoda i ciesz się piękną, promienną, nieskazitelną skórą!

SEPHORA

szczegóły

Komentarze