Kremy BB i CC bez tajemnic!

Bogactwo nowych produktów w perfumeriach Sephora niejedną z Was może przyprawić o zawrót głowy! Aby łatwiej się odnaleźć w tych zaułkach pełnych niespodzianek, przygotowaliśmy małą ściągę na temat kremów BB i CC. Ale to nie wszystko! W dniach 16-18 czerwca zapraszamy do naszych perfumerii w całym kraju na indywidualne konsultacje z ekspertami, którzy o kremach […]

Bogactwo nowych produktów w perfumeriach Sephora niejedną z Was może przyprawić o zawrót głowy! Aby łatwiej się odnaleźć w tych zaułkach pełnych niespodzianek, przygotowaliśmy małą ściągę na temat kremów BB i CC. Ale to nie wszystko! W dniach 16-18 czerwca zapraszamy do naszych perfumerii w całym kraju na indywidualne konsultacje z ekspertami, którzy o kremach BB i CC wiedzą wszystko…  od A do Z :)

Będziecie miały niepowtarzalną szansę dobrać odpowiedni krem i dowiedzieć się dosłownie wszystkiego na temat tych wakacyjnych bestsellerów. I pamiętajcie – kto pyta, nie błądzi ;)

A teraz szybki test!

JESTEŚ TYPEM BB czy CC?

Szukasz:
-nawilżenia skóry?
-ochrony przed promieniami UV?
-naturalnego wykończenia?
-perfekcyjnego krycia bez smug?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś „tak”, to krem BB sprawdzi się doskonale w roli Twojego wakacyjnego towarzysza :) Będzie świetną alternatywą dla tradycyjnego podkładu.

Jeśli ważniejsze jest dla Ciebie:

– naturalnie ujednolicona cera
– błyskawiczne rozświetlenie
– korekcja niedoskonałości
– nawilżenie skóry
– ochrona przed promieniami UV

W takim razie sięgnij po CC krem. Jest to młodszy, lecz równie niezawodny, brat kremu BB.

Do zobaczenia w perfumerii Sephora!
Team blogmakijaz.sephora.pl

bbcc-baner642x491

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze