Focus na brwi

Pięknie podkreślone, wymodelowane brwi są gorącym trendem już od kilku sezonów. Nie powinno to jednak dziwić, bo tak jak ujednolicona, zadbana cera tworzy tło dla całego makijażu, tak brwi stanowią jego ramę. Makijaż brwi to niezwykle ciekawa forma kształtowania naszego wizerunku. Możemy przyciemniać, rozjaśniać, wydłużać czy pogrubiać łuk brwiowy, opcji jest naprawdę wiele. I nie […]

Pięknie podkreślone, wymodelowane brwi są gorącym trendem już od kilku sezonów. Nie powinno to jednak dziwić, bo tak jak ujednolicona, zadbana cera tworzy tło dla całego makijażu, tak brwi stanowią jego ramę.

Makijaż brwi to niezwykle ciekawa forma kształtowania naszego wizerunku. Możemy przyciemniać, rozjaśniać, wydłużać czy pogrubiać łuk brwiowy, opcji jest naprawdę wiele. I nie ma żadnego znaczenia, jak wyglądają nasze naturalne brwi – z odpowiednio dobranymi kosmetykami uzyskasz wymarzony efekt! A Twoje spojrzenie stanie się jeszcze bardzie wyraziste.

Natalia Gustaw prezentuje swoje ulubione produkty z linii Brow Collection od Benefit, teraz czas, byś i Ty odkryła swoich ulubieńców!

 

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze