Ania Galińska,
27. 12. 2013
|

Złoto i miedź na wieczór

Wieczorowy makijaż, który podkreśli koci kształt oczu i ich niebieską barwę

 1. goniavr6

  Oczy super ale kolor podkładu w ogóle nie współgra z kolorem cery modelki

 2. Anonim

  piękny makijaż

 3. angi

  w liście kosmetyków nie ma nic o podkładzie, mogłabym się dowiedzieć jaki podkład został użyty do tego makijażu?

 4. Anonim

  Piekny makijaz,rzeczywiscie swietnie poskreslony niebieski kolor teczowki!

 5. DORA

  pomysł na makijaż pierwszorzędny. Niestety można zauważyć pewne niedociągnięcia, m.in. niedokładnie oczyszczoną twarz ze złotego pyłku, nieodpowiednie dobranie podkładu do cery modelki, co w rezultacie dodało makijażowi nie świeżości, a sztuczności.

 6. klara

  Niestety lista produktów nie jest zgodna, użyty cień miedziany to z pewnością pyłek-pigment Inglota, a nie brokat Make Up For Ever – wstyd szanowna Pani Agnieszko, jak można tak oszukiwać wierne fanki bloga!!!

 7. Team Sephora Make-up Artists

  @Klara, zapewniamy Cię, że brokat użyty przez Agnieszkę jest dostępny w ofercie marki Make Up For Ever. Do wykonania make-upów prezentowanych na blogmakijaz.sephora.pl używamy wyłącznie kosmetyków dostępnych w Sephora :)

 8. 37

  Niestety ja również mam lekki problem z odszyfrowaniem i dopasowaniem listy podanych produktów do miejsc ich użycia- na rysunku „cień”, w opisie „brokat” itp Sam makijaż- przepiękny!

 9. Żużla

  Czy mi się zdaje czy ja widzę podklad Rouge Bunny Rouge?

 10. Ania

  Gdybym spotkała tak umalowaną kobietę na ulicy pomyślałabym czy ma żółtaczkę, natomiast po obejrzeniu tego filmu zastanawiam się tylko jakie są kryteria doboru makijażystek biorących udział w filmikach Sephory :-)

 11. kala

  Podkład jest tragiczny. Oczy są nieczyste. Widać niedociągnięcia i rozmazane cenie. Modelka wygląda sztucznie. Pomysł fajny, ale wykonanie daje dużo do życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.+ dwa = 4