Ania Galińska,
21. 06. 2013
|

Smoky Eye – krok po kroku

Kluczem do wykonania perfekcyjnego smoky eye jest idealne roztarcie cieni.

 1. agamed

  Piękne oczy. Smoky pierwsza klasa. W szczegółach makijażu nie ma podanego tego pierwszego cienia perłowego. Można się dowiedzieć jaki to numer.

 2. potegapiekna

  Byłam na warsztacie Smoky Eye w CH Arkadia i tam niestety najpierw robiłyśmy kamuflaż, a potem oko… Aniu, piękny makijaż, przypomniał mi o tym, jak pięknie brązy podkreślają niebieskie i szare tęczówki :)

 3. potegapiekna

  Aniu, co to za pędzel użyty w 1:35? Moglibyście w szczegółach makijażu wymieniać także użyte pędzle i inne akcesoria :)

 4. bubu

  mam pytanie o odcień cienia sephora jaki jest uzywany?

 5. Moly

  jaki to podkład? przepiękny!

 6. Ivi

  makijaz piękny, ale jakie pędzle zostały użyte?:) było ich sporo w filmiku, tak samo nie podano jakiego rozświetacza użyto,

 7. ania

  Jaki podkład został użyty???

 8. Anna Galińska

  Pędzel z 1:35 to marka Dior. Ważne jednak by pedzel był dosyć duży objętościowo i nie za bardzo zbity aby szybko i precyzyjnie nałożyć lub rozblendować cień. W oferie Sephora i Make Up Forever także są takie pędzle.
  Całą listę produktow znajdziecie w zakładce „szczegóły makijażu” :-)

 9. Szpilka

  Fajny makijaż i modelka super w nim wygląda. Jeszcze niezły smokey eye widziałam tutaj , ale chyba mocniejszy. https://makeupfriends.wordpress.com/2013/07/10/smokey-eye-step-by-step/

 10. asylka

  czy można na przyszłość zaznaczać jakoś kropkami w „szczegółach makijażu” które konkretnie cienie z tych paletek smashboxa były używane i w jakiej kolejności? bo oglądam już któryś raz filmik i ciężko jest wyłapać czy były wszystkie czy tylko niektóre z nich , albo gdyby Pani pokazywała na filmiku który aktualnie cień jest używany to byłoby znacznie łatwiej a tak to widzę piękny efekt ale nie do końca wiem jak go powtórzyć i kiedy nakładać jaki cień konkretnie..
  pozdrawiam! :)

 11. madzia

  dokładnie! mało precyzyjne są te opisy w „szczegółach makijażu” a w filmiku nie wszystko widać a zwłaszcza który konkretnie cień jest kładziony w danym momencie

 12. yenulka

  Witam, bardzo mi się podoba ten makijaż i chętnie zakupiłabym wskazane cienie bo efekt jest rewelacyjny. Jednak mimo że obejrzałam film 4 razy, nie umiem przyporządkować konkretnego cienia do danego etapu makijażu – czy można uzupełnić szczegółowy opis o informację który z odcienie na którym etapie jest używany?
  Z góry bardzo dziękuję

 13. Alexandra

  Również jestem ciekawa jaki to numer cienia z Sephory, który został użyty na samym początku, jest bardzo ładny, więc chętnie bym go kupiła :)
  Z góry dziękuję za informacje

 14. ivy

  mnie zastanawia dlaczego róż w opisie wygląda zupełnie inaczej niż ten użyty na filmiku?

 15. Aga

  Jaki rozświetlacz ?? bo nie ma w opisie :(:(:(

 16. Marychnek

  A te cienie użyte tutaj jakimi cieniami marki Sephora można zastąpić?

 17. marysia

  bardzo fajne te smkoey eyes, wiecie to bardzo łatwo je zrobic. widziałam na facebooku ONLY YOU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− osiem = 0