Ania Galińska,
19. 07. 2013
|

Róż&fiolet w wieczorowym wydaniu

Fiolet i róż to zdecydowanie odważna i efektowna kombinacja kolorystyczna.

 1. tynusia1232

  Aniu jak , być może to złudzenie optyczne ale wydaje mi się że masz troszeczkę za ciemny podkład na tym filmiku, ale i tak cie kocham za wszystko :)

 2. MJS

  Uwielbiam cie Aniu ! Pieknie jak zawsze

 3. Weronika

  Aniu jakiego pędzla używasz do bronzera ??

 4. Mp

  Jestes wielka

 5. Anna Galińska

  Tynusia – wróciłam z urlopu, na filmiku używam ciemniejszego podkładu bo się po prostu opaliłam :-), Weronika , to pędzel z linii Sephora dostępny we Fracji, natomiast na naszym rynku jest bardzo dużo pędzli tego typu. Ja bardzo często używam pędzli odwrotnie do „zastosowania wedle producenta, norm, zasad itd” – używam pędzli tak jak jest mi wygodnie i by uzyskać pożądany efekt. Ten pędzel to połowa standardowych pedzli do bronzera. Nie jest zbity, dzięki temu łatwo uzyskać rozdymiony efekt, a przez mniejszą objetość bez problemu uzyskuję efekt wymodelowania. Polecam nową gamę pędzlu MUFE – tak ogromny wybór kształtów, juz wkrótce pokażę je w nowych filmikach. W imieniu całego teamu blogmakijaż – pozdrawiam Was serdecznie :-)

 6. Joanna

  Piękny makijaż :)

 7. DORA

  Makijaż jest piękny, wypróbuję, go wkrótce. Mam pewien problem. Po nałożeniu sztucznych rzęs (kępek) , chcąc je wytuszować odklejają się. Gdzie popełniam błąd? Oczywiście czekam aż klej wyschnie, nie tuszuje ich od razu.

 8. DORA

  Niestety nie doczekałam się odpowiedzi… dziękuję…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.trzy − 2 =