Ania Galińska,
29. 04. 2015
|

PRECYZYJNY DOBÓR PODKŁADU – NA MIEJSCU I OD RĘKI

Wyobrażasz sobie dobór idealnego podkładu w kilka chwil? Od ręki, bez testowania kolejnych formuł i szukania perfekcyjnego odcienia? Teraz to możliwe! Firma PANTONE® światowy ekspert w dziedzinie koloru oraz Sephora połączyli siły i z tej współpracy powstała innowacja, na którą wszyscy czekali – system COLOR PROFILE!

Wreszcie w Polsce! Usługa doboru idealnego podkładu sprawdziła się za oceanem już w 2012, w Europie wdrożoną ją w 2013 roku, a teraz zawitała do Polski! Co to oznacza? Każdy klient Sephora bez wcześniejszego umawiania się i zapisów może odwiedzić 1 z 40 perfumerii Sephora, w których wprowadziliśmy system COLOR PROFILE i bezpłatnie dobrać idealny podkład!

sph_grafiki_03-02

Mobilne urządzenie do pomiaru tonacji skóry w kilka chwil dokonuje precyzyjnej analizy kolorystycznej i spośród 110 ciepłych i zimnych odcieni identyfikuje indywidualny kolor Pantone. Następny krok to wyselekcjonowanie z ponad 700 formuł i kolorów podkładów tego najlepiej pasującego do otrzymanego wyniku. W efekcie każdy, kto zdecyduje się z niego skorzystać od razu w perfumerii otrzymuje listę produktów pasujących do jego tonacji skóry.

sph_grafiki_03-01

Jeśli należysz do Klubu Sephora – specjalna aplikacja prześle Ci dodatkowo wyniki konsultacji i rekomendowane produkty na e-mail.

sph_grafiki_03-03

Zapraszamy do perfumerii wszystkich, którzy chcą raz na zawsze rozstać się ze źle dobranym podkładem. Pełna lista lokalizacji, w których dostępna jest usługa znajduje się tutaj. 

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy,

Zespół blogmakiajz.pl

sph_grafiki_03-04

 1. ange;

  do kiedy mozna?

 2. Ania

  Ange – cały czas :)

 3. karolinasx

  czy to jest darmowe?

 4. Team Sephora Make-up Artists

  Dziewczyny, usługa Color Profile jest w pełni darmowa i dostępna przez cały czas w 40 perfumeriach Sephora, bez konieczności wcześniejszego umówienia się na konsultacje. Zapraszamy do wybranej perfumerii :)

 5. Klaudia

  Jest możliwość szukania podkładu po wyniku konsultacji na stronie internetowej?

 6. monide

  Team Sephora,
  Sa dostepne wasze salony na terenie Niemiec ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.pięć − = 2