Ania Galińska,
22. 04. 2014
|

Pastele w wieczorowym wydaniu

Pastele to jeden z trendów na sezon wiosna/lato 2014, również w makijażu wieczorowym.

 1. Lori

  Witam,
  ktoś to wreszcie musi napisać. Pani makijaże są w większości takie same: zawsze podkreślona dolna powieka, bez „prześwitów”, kolorem czarnym lub innym w ciemnym odcieniu. Jeśli Pani tak lubi to Pani sprawa ale to już jest nudne. Zawsze z ciekawością czekam na nowy makijaż jednak coraz częściej widzę bardzo podobne w Pani wykonaniu. Jaki to pastelowy makijaż? To jest zwyczajna wersja smoky. Poza tym mam wrażenie, że prześcigacie się Panie wzajemnie z koleżanką o długich ciemnych włosach. Tyle jest kanałów na temat makijaży, nie stać Was na coś bardziej ambitnego? Pozdrawiam

 2. Team Sephora Make-up Artists

  @Lori, dziękujemy za uwagi – postaramy się, aby na naszym blogu pojawiało się jeszcze więcej makijaży, którymi będziemy Cię mogli inspirować.

 3. Ania

  Śliczny makijaż :)

 4. szmaragdowa

  Czy mogę prosić nazwę trio ze Smashboxa? Nie mogę znaleźć na stronie takiej wersji kolorystycznej (brąz z błękitem). Dziękuję.

 5. Team Sephora Make-up Artists

  @Szmaragdowa, akurat taki zestaw kolorystyczny nie jest dostępny w ofercie e-sklepu, ale będziesz mogła go otrzymać w perfumeriach stacjonarnych. Prosimy dopytaj o niego naszych konsultantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.



trzy × 3 =