Weronika Macioł,
25. 10. 2013
|

Jesienny look z burgundowymi ustami

Kreska w niecodziennym wydaniu i mocno zaakcentowane usta, czyli hity w makijażu na jesień 2013.

 1. Zwariowana_89

  masakra…

 2. agata

  Świetny, bardzo kobiecy makijaż:) Do tego bardzo elegancki. Weroniko, mam pytanie, czy przy opadających powiekach i mniejszych oczach mogę stosować taką kreskę? Jakiej pomadki uzyłaś?
  pozdrawiam serdecznie!

 3. Regina

  Pani makijaże są super, tyle tylko że prezentowałyby się tysiąc razy lepiej na innej modelce. Pozdrawiam :)

 4. aga

  Zgadzam się z Reginą, wyjątkowo źle dobrany makijaż do urody modelki (a do czegoś takiego zawodowy makijażysta nie powinien dopuścić). To jest przykład tego, że nie wszystko każdemu pasuje, ten typ makijażu wręcz rażąco podkreśla asymetryczność buzi modelki (jestem przekonana, że można ją wymalować na wiele innych sposobów, które wydobędą z niej piękno, a nie je przytłoczą).
  Nie umniejszając ogromnych umiejętności, mimo wszystko tan filmik po prostu nie powinien być umieszczany jako przykład.

 5. kamila

  Zgadzam sie z poprzedniczkami, makijaz nie pasuje do tej modelki. Moim zdaniem jest to kreska dajaca efetk „smutnego oka”. Niestety mam ten sam problem. Tez uwazam, ze modelka nie pasuje do tego makijazu, jesli w oglole mozna tak powiedziec. Jak najbardziej makijaz piekny, ale nie dla tej pani-

 6. Asia

  Niestety, ale modelka nie wygląda dobrze. Dziewczyny mają rację, że bardzo podkreśla on wady dziewczyny. Dodatkowo razi mnie tak ostro rozpoczynająca się w połowie dolnej powieki kreska, może jakby ją nieco rozetrzeć, żeby nie zaczynała się tak… konkretnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.+ 4 = sześć