Ania Galińska,
07. 03. 2014
|

Czas na trendy makijaż!

Chcecie na własnej skórze przetestować najnowsze trendy? Umówcie się na bezpłatny makijaż w ramach Sephora Trend Express! Możecie też zagrać w konkursie radia ESKA i jeśli los Wam będzie sprzyjać i wygracie, ekipa Sephora Trend Patrol przyjedzie z trendami wprost do waszego domu! Ale po kolei :)

 
Trend Express
To cykl spotkań makijażowych, podczas których pokazujemy jak wykonać make-up inspirowany stylizacjami wprost z wybiegu i przedstawiamy gorące nowości kosmetyczne. Super okazja by wybrać i dopasować jeden z wiodących w tym sezonie trendów do swoich indywidualnych potrzeb! Aby umówić się na bezpłatny makijaż, wystarczy zadzwonić do wybranej perfumerii Sephora i wybrać dogodny dla siebie termin. Harmonogram znajdziecie tutaj.

 
Trend Patrol
To konkurs organizowany przez Sephora i radio Eska. Aby wziąć w nim udział, należy słuchać porannej audycji radia Eska w dniach 8-16 marca. Co jest do wygrania? Lekcja trendów we własnym domu! Lekcji makijażu udzielą najlepsi makijażyści Sephora, o paznokcie zadba profesjonalna manikiurzystka, a wspierać nas będzie fotograf, który wykona pamiątkowe foty. W ramach konkursu, Sephora Trend Patrol przyjedzie do Trójmiasta, Katowic, Krakowa, Poznania, Łodzi, Warszawy i Wrocławia. W każdym z tych miast odwiedzimy dwójkę szczęśliwców, z którymi chętnie coś zmalujemy ;)

 
Jak widzicie, w najbliższym czasie trendy zawładną Polską. Będzie się działo! Zapraszamy zatem gorąco do udziału zarówno w bezpłatnych konsultacjach makijażowych jak i konkursie, które przybliżą Wam HOT trendy w make-upie na wiosnę/lato 2014.
Sesja Sephora Trend Patrol  Sesja Sephora Trend Patrol Sesja Sephora Trend Patrol  Sesja Sephora Trend Patrol

 1. Mariola vo J.

  Będę :) lol

 2. eliza

  Jak zwykle piękna i kochana, GaliAno. My love!!!!

 3. pati

  A ja bym chciała nabyć tą fuksjową cudość co była mega trwała na moich ustach .. Ale cóż to było ??? Patrycja z Łodzi :)

 4. Anna Galińska

  Jeśli dobrze pamiętamy – Sephora Rouge R11 :-) Pozdrawiamy Ania z Małgosią :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.osiem − = 4